VI HJELPER DEG

 

Vi vil gjerne hjelpe deg så raskt vi har tid. Du kan ringe oss på telefon 69 27 90 10 eller sende oss en mail på epost@trigonor.no. Vår kontortid er 08:00-16:00 alle hverdager. 

 

Trigonor AS

Solgaard Skog 2, 1599 Moss

Tel: 69 27 90 10

epost@trigonor.no  

www.trigonor.no

Org nr 977 070 260

 

Rådgivere lekeplass og utemiljø

Magne Egerhei

Salgssjef lekeplass

Telefon: 917 80 129

E-post: magne@trigonor.no

Tor Erik P Wiik

Regionsjef Lekeplass - Vestlandet, Trøndelag

Telefon: 40 44 04 48

E-post: tor.erik@trigonor.no

Christian Gulsvik

Distriktsansvarlig Lekeplass - Rogaland og Trøndelag

Telefon: 404 40 450

E-post: christian@trigonor.no

Jon-Gunnar Olsen

Distriktsansvarlig Lekeplass - Østfold og Agder

Telefon:  404 404 49

E-post: jon-gunnar@trigonor.no

Lene Emilie Flote

Vestfold, Telemark, Buskerud, Oslo vest og sentrum

Telefon: 452 60 239

E-post: lene.emilie@trigonor.no

Svein Johansen

Viken nord, Innlandet, Oslo øst

Telefon: 472 84 446

E-post: svein@trigonor.no

Rådgivere møbler, akustikk, forming, leker og læremidler